11:27
28-01-2025
Je zou het niet zeggen, maar Van Wijnen verduurzaamde in 2024 maar liefst 2.686 woningen. Onze gespecialiseerde teams bestaan uit betrokken vaklieden, bewonersbegeleiders en ervaren techneuten. Zij houden van samenwerken, ontwikkelen zich binnen hun vak en vinden voor elke onverwachte situatie een creatieve oplossing. In Laren geven we denim een tweede leven door te kiezen voor isolatie van gerecyclede spijkerbroeken.
Bedrijfsleider Van Wijnen Brummen
”We moeten allemaal onze verantwoordelijkheid nemen en bewuste keuzes maken. Daarom kijken we bij het renoveren en verduurzamen altijd hoe we materialen het beste een nieuw leven kunnen inblazen.”
Stel je voor: je oude spijkerbroek houdt nu je huis warm in plaats van je benen. Klinkt bijzonder? Dat is het ook. Bij Van Wijnen geven we in Laren denim een tweede leven door te kiezen voor Métisse isolatie: een innovatief en duurzaam materiaal gemaakt van gerecyclede spijkerbroeken. Oude denim krijgt zo een nieuwe bestemming. Dat is niet alleen goed voor het milieu, maar ook voor het wooncomfort.
We zoeken voortdurend naar toepasbare, creatieve en betaalbare oplossingen waarmee we minder verspillen. Waar het kan, hergebruiken we grondstoffen en dragen we actief bij aan een circulaire economie. In elke fase van ons werk – van ontwikkeling en bouw tot renovatie, beheer en sloop – maken we bewuste keuzes om de impact op onze omgeving te balanceren.
Onze collega’s van Van Wijnen Brummen hebben bij het renoveren van woningen aan de Braninkkamp in Laren voor woningcorporatie Viverion gekozen voor dit opvallende materiaal om de begane grondvloeren te isoleren. Métisse is niet alleen biobased, maar biedt ook dezelfde isolatiewaarden als traditionele materialen. Het draagt bij aan een prettig binnenklimaat, terwijl het tegelijkertijd ook helpt om afval een nieuw leven te geven.
Bij het renoveren, verduurzamen en aardgasvrij maken van deze negen grondgebonden woningen aan de Braninkkamp in Laren is besloten om drie woningen beperkt te renoveren vanwege de leeftijd en kwetsbaarheid van de bewoners. Ook hebben we zoveel mogelijk biobased isolatiematerialen toegepast.
Met renovatie behoudt bestaand vastgoed zijn functionaliteit en waarde. Het kan gaan om één pand, maar ook om hele buurten en wijken tegelijk. We werken daarbij intensief samen met bewoners en gebruikers van het vastgoed.
Lees verderEen transformatie is dé manier om locaties weer een toekomst te bieden, door ze een update of een nieuwe functie te geven. Kies voor een gebouwupgrade om jouw gebouw snel rendabel te maken en te verduurzamen.
Lees verderVoor 2030 moeten twee miljoen woningen verduurzaamd worden. En dit kunnen we niet alleen. Samen maken we woningen duurzamer, comfortabeler en geschikter voor de komende generaties. Klaar voor de toekomst.
We zijn op zoek naar nieuwe collega’s om deze opgave aan te pakken. Je krijgt veel kansen om jezelf te ontwikkelen en door te groeien. We hebben diverse vacatures openstaan zoals werkvoorbereider, uitvoerder, voorman, projectleider en calculator. Ga jij binnenkort aan de slag met een renovatie- en transformatieproject bij jou in de buurt?
23 april 2025
Meer huizen bouwen: het klinkt simpel, maar de praktijk is een stuk complexer. Hoe zorg je dat wijken niet alleen…
Lees verder8 april 2025
Aan de Vijversingel in Oss vervangen we 56 daken met asbest. We vervangen hier een dak in slechts één dag.
Lees verder3 april 2025
Rohan Kwikkers (46) en Pascal van Dijk (29) hebben binnen zicht op hun eigen manier doorontwikkeld binnen Van Wijnen.
Lees verder