v.v. Peize krijgt nieuw onderkomen
Recreƫren
Groningen
Recreƫren
Groningen
10:47
15-07-2022
In Peize gaat Van Wijnen het nieuwe Sporthuis Peize realiseren. Het gebouw wordt het nieuwe onderkomen van v.v. Peize. Een nieuw sportgebouw is nodig omdat het huidige clubgebouw niet meer voldoet aan deze eisen van deze tijd.
Zowel de voetballers als zaalsporters van v.v. Peize, de sport-bso, Peize in Beweging en mogelijk andere organisaties gaan gebruik maken van de multifunctionele ruimte. In het gebouw komen ook kleedkamers, een massageruimte, diverse opslagruimtes en ontmoetingsruimtes. Het gebouw wordt aan de bestaande sporthal vast gebouwd.
De gemeente Noordenveld en v.v. Peize gaan het sportgebouw samen exploiteren. Architect Vincent Inja uit Peize heeft het ontwerp voor Sporthuis Peize gemaakt. In het najaar van 2022 wordt gestart met de bouw van het sporthuis.
Op de linkerfoto: Bernard Nederhoed van Harwig Installatietechniek, Alex Wekema (wethouder sport gemeente Noordenveld), Harm Jan Danker (voorzitter v.v. Peize) en Arnoud Gils (adjunct-directeur Van Wijnen Groningen)
27 november 2023
Woonpark Diepstroeten in Assen is klaar! Op vrijdag 24 november was er een feestelijk moment om samen met kinderen uit…
Lees verder27 november 2023
De bouw van LUNO in Houten is gestart en inmiddels al flink op stoom. Op loopafstand van het centrum en…
Lees verder16 november 2023
In het centrum van Sittard is Van Wijnen druk bezig met de transformatie van het oude schoolgebouw MAVO Land van…
Lees verder