Staatsliedenbuurt in Gendt
Wonen
Woningcorporatie
Nieuwbouw
Ontwikkelen
Arnhem
Gelderland
Gendt
Wonen
Woningcorporatie
Nieuwbouw
Ontwikkelen
Arnhem
Gelderland
Gendt
Van Wijnen is door WOONstichting Gendt geselecteerd voor de ontwikkeling en bouw van 121 huur- en koopwoningen in de Staatsliedenbuurt. Het gaat om 92 huurwoningen voor WOONstichting en 29 koopwoningen voor verkoop vanuit eigen ontwikkeling. De oorspronkelijke huurders, omwonenden en geïnteresseerden zijn inmiddels geïnformeerd over de plannen. Inmiddels zijn de plannen verder uitgewerkt. Hieronder leest u hier meer over.
Interesse in een huur- of koopwoning? Bezoek de projectwebsite voor meer informatie.
Het plan omvat verschillende woningtypes. Zo komen er appartementen, zorgstudio’s voor Zorgwiel, rijwoningen van één laag met een kap en rijwoningen van twee lagen met een kap. Deze types vormen samen één familie doordat verschillende details terugkomen in de woningen. Daarnaast is Van Wijnen verantwoordelijk voor de inrichting van het openbaargebied en de aanleg van een centraal gelegen park. Vanwege het groene karakter noemen we het plan StaatsliedenPark.
Er worden verschillende informatieavonden georganiseerd. Hieronder vind je de informatie en presentaties van deze avonden. Heb je hier vragen over? Stel ze via staatsliedenpark@vanwijnen.nl of kijk bij vragen & antwoorden hieronder of de vraag eerder gesteld is.
Op 20 oktober 2022 zijn de 29 koopwoningen in verkoop gegaan. Hiervoor is een avond georganiseerd in De Klok in Gendt. Deze avond is via een nieuwsbrief aan alle belangstellenden kenbaar gemaakt. Deze nieuwsbrief is terug te lezen hieronder op deze pagina.
In januari 2022 is er een informatieavond georganiseerd om belangstellenden te informeren over het bestemmingsplan.
Presentatie-bestemmingsplan-Staatsliedenbuurt_18-01-2022
In deze presentatie is ook de inrichtingstekening opgenomen. Hierop is te zien hoe het openbaar gebied wordt ingericht. Tevens zijn de bouwvlakken van nieuwe woningen (ingekleurd) weergegeven. Deze tekening kun je hier downloaden. Daarnaast is een zelfde tekening gemaakt waarop ook de afstand van de nieuwe woningen tot een aantal bestaande woningen in de omgeving is ingetekend. Op deze tekening is ook de huidige bebouwing (niet ingekleurd) ingetekend. Hierdoor is het verschil tussen de huidige bebouwing en de toekomstige bebouwing goed te zien. Deze tekening kun je hier downloaden.
Op 2 september werd een informatieavond georganiseerd voor huurders en omwonenden. De presentaties die toen gegeven zijn kun je hieronder bekijken.
Presentatie Staatsliedenbuurt huurders
Presentatie Staatsliedenbuurt huurders en omwonenden
Nieuwsbrief januari 2022
Nieuwsbrief-Informatieavond-bestemmingsplan-Staatsliedenbuurt
Nieuwsbrief maart 2022
Nieuwsbrief-Inloopmoment-ontwerpbestemmingsplan-Staatsliedenbuurt
Nieuwsbrief april 2022
Nieuwsbrief-Struikroversdag-en-Woningplukken-Staatsliedenbuurt
Nieuwsbrief oktober 2022
Nieuwsbrief-sloopwerkzaamheden-en-start-verkoop-Staatsliedenbuurt
Tijdens de informatieavonden zijn er verschillende vragen gesteld. Via de knop hieronder vind je alle vragen met antwoorden terug.
Andere vragen? Stel ze via staatsliedenpark@vanwijnen.nl
De wijk van de toekomst De Nude is een naoorlogse wederopbouwwijk aan de zuidwest rand van Wageningen. De wijk bestaat…
Lees verderEr is geen samenvatting, omdat dit een beschermd bericht is.
Lees verderIn de wijk Noorderhoek in Sneek renoveert Van Wijnen Gorredijk 110 huurwoningen in opdracht van woningcorporatie Elkien. En de renovatie…
Lees verder