Neem contact met ons op

Adres

Baarnsche dijk 14

Baarn 3741 LS

Communicatie

035-548 28 28 info@vanwijnen.nl

Al onze vestigingen

Baarn (hoofdkantoor)

Adres

Baarnsche dijk 14

3741 LS Baarn

Communicatie

035-548 28 28 info@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Heerenveen (regiokantoor Noord en Oost)

Adres

K.R. Poststraat 101

8441 EN Heerenveen

Communicatie

0513-43 91 00 noord@vanWijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen ‘s-Hertogenbosch

Adres

Utopialaan 54

5232 CE ‘s-Hertogenbosch

Bekijk locatie

Van Wijnen Amsterdam

Adres

Diemerhof 32

1112 XN Amsterdam

Communicatie

020-3644000 amsterdam@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Apeldoorn

Adres

Laan van de Leeuw 14

7324 BD Apeldoorn

Communicatie

0341-56 77 00 onderhoud.apeldoorn@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Arnhem

Adres

Van Oldenbarneveldtstraat 117

6827 AM Arnhem

Communicatie

026-353 50 00 arnhem@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Bergen op Zoom

Adres

Edisonlaan 13

4622 RB Bergen op Zoom

Communicatie

073 521 9014 bergenopzoom@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Breda

Adres

Van de Reijtstraat 51

4814 NE Breda

Communicatie

076-562 19 40 breda@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Brummen

Adres

Mercuriusweg 16

6971 GV Brummen

Communicatie

0575-56 46 00 onderhoud.brummen@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Deventer

Adres

Visbystraat 5

7418 BE Deventer

Communicatie

0570-63 33 33 deventer@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Dordrecht

Adres

Calandstraat 4

3316 EA Dordrecht

Communicatie

078-633 39 11 dordrecht@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Eibergen

Adres

Kiefte 4

7151 HZ Eibergen

Communicatie

0545-25 01 00 eibergen@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Engineering Dordrecht

Adres

Spuiboulevard 236

3311 GR Dordrecht

Communicatie

078-620 12 34 dordrecht.engineering@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Engineering Drachten

Adres

Zonnedauw 14

9202 PA Drachten

Communicatie

0512 51 38 00 drachten.engineering@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Engineering Emmen

Adres

Hooggoorns 48

7812 AM Emmen

Communicatie

0591 – 68 77 77 emmen.engineering@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Gorredijk

Adres

Badweg 42

8401 BL Gorredijk

Communicatie

0513-46 76 54 gorredijk@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Groningen

Adres

Kieler Bocht 19

9723 JA Groningen

Communicatie

050-750 22 00 groningen@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Haarlemmermeer

Adres

Opaallaan 14

2132 XT Haarlemmermeer

Communicatie

023-576 40 00 haarlemmermeer@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Harderwijk

Adres

Deventerweg 4A

3843 GD Harderwijk

Communicatie

0341-55 36 44 harderwijk@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Heerhugowaard

Adres

Galileistraat 21

1704 SE Heerhugowaard

Communicatie

072-750 35 00 heerhugowaard@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Lelystad

Adres

Pascallaan 36A

8218 NJ Lelystad

Communicatie

0320-23 03 00 lelystad@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Recreatiebouw

Adres

Visbystraat 5

7418 BE Deventer

Communicatie

0570-69 06 60 recreatiebouw@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Rosmalen

Adres

Heikampweg 6

5249 JX Rosmalen

Communicatie

073-521 90 14 rosmalen@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Sittard

Adres

Milieuparkweg 1

6136 KP Sittard

Communicatie

046-420 45 00 sittard@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Stolwijk

Adres

Benedenkerkseweg 48

2821 LD Stolwijk

Communicatie

0182-34 80 00 stolwijk@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Utrecht

Adres

Manitobadreef 9

3565 CH Utrecht

Communicatie

030-212 49 00 utrecht@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Vastgoedbeheer Noord Heerenveen

Adres

Wetterwille 31

8447 GB Heerenveen (Vastgoedbeheer Noord)

Communicatie

0513-438300 vastgoedbeheer.noord@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Vastgoedbeheer Oost Deventer

Adres

Rigastraat 18

7418 EW Deventer (Vastgoedbeheer Oost)

Communicatie

0570-787520 vastgoedbeheer.oost@vanwijnen.nl Bekijk locatie

Van Wijnen Zwolle

Adres

Pascalweg 10

8013 RC Zwolle

Communicatie

038-429 76 30 zwolle@vanwijnen.nl Bekijk locatie

24 uurs service

Klanten kunnen een beroep doen op de 24 uursservice van Van Wijnen. Deze service is er voor bestaande klanten, maar ook voor projecten die net zijn opgeleverd en in geval van calamiteiten.

Van Wijnen is 24 uur per dag bereikbaar om problemen aan jouw pand op te lossen. Onze 24 uursservice is 365 dagen per jaar bereikbaar op het servicenummer van jouw regio.

Servicenummer in jouw regio

Regio Noord

0513-43 83 00

Regio Oost

026-361 86 00

Regio Zuid

073-689 91 70

Regio West

0182-34 80 88

Regio Midden

0341-56 77 38

Contact voor pers

Van Wijnen (meer dan 2.000 vakliefhebbers, 26 locaties) ontwikkelt, bouwt, transformeert, renoveert en beheert vastgoed in de domeinen wonen, zorgen, leren, werken en recreëren. We maken ons hard voor betaalbare woningen voor heel Nederland. Voor vitale wijken waar iedereen zich thuis voelt. En voor een duurzaam bouwproces met oog voor de generaties na ons. Daarom zetten we vol in op innovatie. Met ons woonproduct Fijn Wonen, een van onze woonoplossingen, spelen we in op de woningnood en realiseren we mooie, duurzame, comfortabele en energiezuinige woningen. Ze komen rechtstreeks uit onze woningfabriek en kennen een korte bouwtijd. Andere voorbeelden van innovatie zijn ons Living Lab op De Loskade in Groningen, deelname aan Project Milestone voor 3D betonprintwoningen en het funda Huis.

Anneke Lips

Perswoordvoerder

06 – 10 64 69 24 a.lips@vanwijnen.nl

Mark Denslagen

PR-Manager

06 – 11 42 61 20 m.denslagen@vanwijnen.nl